ardic-mobilya-aksesuar-showroom-istanbul
FİRMA SAHİBİ

Ramazan ARDIÇ

Mobilya sektöründeki 30 yıllık tecrübem ile, imalatını yaptığım masa-sandalyeleri, Türkiye'nin bütün şehirlerine nakliyesini de yaparak, uygun fiyata sizlere sunabilmenin haklı gururunu yaşıyorum.
MASA-SANDALYE SEKTÖRÜNDE

Başarı hikayemiz

Ankara Siteler'de ahşap masa sandalye, dresuar, zigon, sehpa, TV ünitesi, dresuar, komidin, dilsiz uşak, çay seti, iskandinav koltuk, sallanan sandalye imalat ve satışı yapmaktayız. Mobilya sektöründe köklü bir şirket olan Ardıç Mobilya & Aksesuar olarak, Ankara Siteler'de masa sandalye denilince ilk gösterilen firma olmanın haklı gururunu yaşamaktayız. Firmamız, müşteri memnuniyeti odaklı çalışmayı, çalışanlarımıza da benimseterek %100 müşteri memnuniyeti sağlamayı düstur edinmiştir.
30

Yıl tecrübe

Sektördeki tecrübemizle, masa sandalye denilince gösterilen sayılı firmalardan birisiyiz.

4M+

Mutlu müşteri

Müşteri memnuniyeti sağlamayı düstur edindik.

1000+

Zengin çeşit

Zengin ürün çeşitliliğiyle, tam da aklınızdaki ürünü sipariş etmeniz bizim için önemlidir.

81

İl teslimatı

Satın alınan ürünleri Türkiye’nin bütün illerine göndermekteyiz.

İmalatını yaptığımız masa sandalyeleri, cila / boya işlemleri sonrası satışa sunmaktayız. Beğendiğiniz ürünleri dilerseniz ham (boyasız) olarak satın alabilirsiniz.
slider-3-istanbul-bar-sandalyeleri

Ürünleri Mağaza linkinden inceleyebilirsiniz!

Zengin ürün çeşitlerini görmek ve yakından incelemek için sizi Ankara Siteler'deki Showroom'umuza bekliyoruz.

Aydında sandalyeci, Adıyaman’da masa sandalye satan yerler, Balıkesir kamp sandalyesi, Bilecik çalışma masası aramalarında öncelikle çıkan firmamız Ardıç Mobilya & Aksesuar, masa sandalye imalatçıları arasında önemli bir yere sahiptir. Ahşap masa ve sandalyelerin imalatını Ankara Siteler’de yapmaktayız. Ham olarak imal edilen ürünler boyaya gönderilerek satışa hazır hale gelmektedir. Satışını yaptığımız ürünleri Siteler’den tüm Türkiye’ye göndermekteyiz.

Sallanır sandalye, mutfak masası, balkon masa sandalyesi gibi eviniz için masa sandalye alabileceğiniz gibi, Cafe restoran masası veya ahşap lokanta masası olarak işyeriniz için de sipariş verebilirsiniz. Cafe restoran için masa sandalyeleri ham olarak da satın alabilirsiniz. Ham ahşap sandalye fiyatları için lütfen iletişime geçiniz. Toptan cafe masa sandalye fiyatları için bizden fiyat almadan masa sandalye almayınız.

Ahşap Sandalye imalatçısı olarak imalattan masa sandalye satışı yapmaktayız. Perakende veya toptan sipariş verebilirsiniz. Satın aldığınız ürünleri Türkiye’nin bütün şehirlerine göndermekteyiz.

Google’da aşağıdaki arama terimleri ile web sitemize kolaylıkla ulaşarak ahşap masa sandalyeleri ve mobilya dekorasyon ürünlerini inceleyebilirsiniz. Masa sandalye, bar sandalyesi, lokanta masası, mutfak masası, dresuar, sehpa, dilsiz uşak, konsol, komidin gibi onlarca kategorideki yüzlerce ürün arasında aradığınız ürünü bulabilirsiniz. Beğendiğiniz ürünü, ürün sayfasındaki WhatsApp paylaş bütonu yoluyla bizimle paylaşarak veya ürün fotoğrafını WhatsApp numaramıza göndererek fiyat öğrenebilir, sipariş verebilirsiniz. Hangi şehirde olursanız olun, bize sipariş verebilirsiniz. Satın aldığınız ürünü makul sürede sizlere ulaştırıyoruz. Nakliye için lütfen telefonla iletişime geçiniz.

Web sitemize kolayca ulaşabileceğiniz google arama terimleri

masa sandalye üreticileri, ahşap sandalye imalatçıları, Adıyaman mobilya imalatçıları, Aydın bahçe mobilyaları, balkon masa sandalye AYDIN, çalışma masası Ağrı, çalışma masası Afyon, çalışma masası Amasya, Artvin masa sandalye, balkon masa sandalye Balıkesir, çalışma masası Bilecik, Bingöl mutfak masa sandalye, kitaplıklı çalışma masası Burdur, Bitlis sandalye fiyatları, Bolu çalışma masası, Çanakkale mutfak masası, kamp sandalyesi Çanakkale